User:TheSuperZeldaMan: Difference between revisions
From Metroid Wiki
→My Metroid Madness
No edit summary |
|||
Line 161: | Line 161: | ||
|1 | |1 | ||
|0 | |0 | ||
|- | |||
|'''Total''' | |||
|374 | |||
|242 | |||
|86 | |||
|46 | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
Line 161: | Line 161: | ||
|1 | |1 | ||
|0 | |0 | ||
|- | |||
|'''Total''' | |||
|374 | |||
|242 | |||
|86 | |||
|46 | |||
|} | |} | ||
edits