1,419
edits
Melchizedek (talk | contribs) No edit summary |
Melchizedek (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|{{#var:A}}| Active Daily | |{{#var:A}}| Active Daily | ||
|{{#var:A}}| [[User talk:TheSuperZeldaMan|Talk page]]<br /> '''E-mail:''' raidenrose@yahoo.com<br />'''[[Metroid Wiki:Skype|Skype]]:''' foxhoundfreaks | |{{#var:A}}| [[User talk:TheSuperZeldaMan|Talk page]]<br /> '''E-mail:''' raidenrose@yahoo.com<br />'''[[Metroid Wiki:Skype|Skype]]:''' foxhoundfreaks | ||
|- | |||
|{{#var:A}}| '''Justin Folvarcik''' <br />([[User:Neo|Neo]]) | |||
|{{#var:A}}| '''Server Maintenance and Coding'''<br /> ([[Help:Group rights#Administrators|Administrator]]) | |||
|{{#var:A}}| Active Daily | |||
|{{#var:A}}| [[User talk:Neo|Talk page]] | |||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| '''[[User:Nathanial Rumphol-Janc|Nathanial Rumphol-Janc]]''' | |{{#var:A}}| '''[[User:Nathanial Rumphol-Janc|Nathanial Rumphol-Janc]]''' |