12,485
edits
m (→Active Users) |
mNo edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|{{#var:B}}| [[User:Melchizedek|Melchizedek]] | |{{#var:B}}| [[User:Melchizedek|Melchizedek]] | ||
|{{#var:A}}| melchizedekeleazar | |{{#var:A}}| melchizedekeleazar | ||
|- | |||
|{{#var:A}}| Nathan | |||
|{{#var:B}}| [[User:Nathanial Rumphol-Janc|Nathanial Rumphol-Janc]] | |||
|{{#var:A}}| nathanial.rumphol.janc | |||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Justin | |{{#var:A}}| Justin |