Navigation menu
Metroid Wiki:Staff and Contact: Difference between revisions
From Metroid Wiki
Metroidking (talk | contribs) mNo edit summary |
Metroidking (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User:Prod|Prod]] | | style="{{border}} {{background}}" | [[User:Prod|Prod]] | ||
| style="{{border}} {{background}}" | ''' | | style="{{border}} {{background}}" | '''Co-owner''' <br /> ([[Help:Group rights#Administrators|Admin]] and [[Help:Group rights#Bureaucrats|Bureaucrat]]) | ||
| style="{{border}} {{background}}" | Active | | style="{{border}} {{background}}" | Active | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:Prod|Talk page]] ([[Special:EmailUser/Prod|E-mail]]) | | style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:Prod|Talk page]] ([[Special:EmailUser/Prod|E-mail]]) | ||
|- | |||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User:Procyon|Procyon]] | |||
| style="{{border}} {{background}}" | '''Co-owner''' <br /> ([[Help:Group rights#Administrators|Admin]] and [[Help:Group rights#Bureaucrats|Bureaucrat]]) | |||
| style="{{border}} {{background}}" | Active | |||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:Procyon|Talk page]] | |||
|- | |- | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User:Metroidking|Metroidking]] | | style="{{border}} {{background}}" | [[User:Metroidking|Metroidking]] |