12,485
edits
m (First two cats) |
mNo edit summary |
||
Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Dangerous | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Dangerous | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}}; " colspan="2" |Non-hostile | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |Plant Life | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |Plant Life | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}}; {{roundbl|10px}};" |Harmful | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}}; {{roundbr|10px}};" |Harmless | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="3" |Life Forms by Threat Level | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="3" |Life Forms by Threat Level | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" colspan="3" |Life Forms by Type | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Life Forms by Species | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Life Forms by Species | ||
|- | |- | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Hostile | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Hostile | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="2" |Non-hostile | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="2" |Non-hostile | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Fauna | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Flora | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Fungi | ||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |{{small|''Luminoth, Chozo, People...''}} | |style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |{{small|''Luminoth, Chozo, People...''}} | ||
|- | |- | ||
Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |||
<br /> | |||
{| style="width: 100%; background: #{{mw color}}; border: 2px solid #{{mw color light}}; {{round|15px}}; text-align: center" | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundt|10px}};" colspan="5" |Life Forms | |||
|- | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="3" |Life Forms by Planet | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" colspan="2" |Life Forms by Species | |||
|- | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Fauna by Area | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Flora by Area | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Fungi by Area | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Sentient Species | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Insentient Species | |||
|- | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |{{small|''Norion, Bryyo'' Fauna}} | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |{{small|''Norion, Bryyo'' Flora}} | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |{{small|''Norion, Bryyo'' Fungi}} | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Species by Name | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}};" |Species groups | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}}; {{roundbl|10px}};" |Individual members of species | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color}}; {{roundbr|10px}};" |Species Subgroups | |||
|} | |} |