1,419
edits
m (→Active Users: Order of activeness) |
Melchizedek (talk | contribs) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
! colspan="3" {{#var:A}}|'''Skype Username''' | ! colspan="3" {{#var:A}}|'''Skype Username''' | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| | |{{#var:A}}| Brent | ||
|{{#var:B}}| [[User: | |{{#var:B}}| [[User:Cipriano 119|Cipriano 119]] | ||
|{{#var:A}}| | |{{#var:A}}| cipriano_119 | ||
|- | |||
|{{#var:A}}| Dathen | |||
|{{#var:B}}| [[User:Melchizedek|Melchizedek]] | |||
|{{#var:A}}| dathen.boccabella | |||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Enrique | |{{#var:A}}| Enrique | ||
Line 45: | Line 49: | ||
|{{#var:A}}| foxhoundfreaks | |{{#var:A}}| foxhoundfreaks | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| | |{{#var:A}}| Josh | ||
|{{#var:B}}| [[User: | |{{#var:B}}| [[User:Metroidking|Metroidking]]* | ||
|{{#var:A}}| | |{{#var:A}}| metroidking | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Justin | |{{#var:A}}| Justin | ||
Line 57: | Line 57: | ||
|{{#var:A}}| sirtweek | |{{#var:A}}| sirtweek | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| | |{{#var:A}}| Nathan | ||
|{{#var:B}}| [[User: | |{{#var:B}}| [[User:Nathanial Rumphol-Janc|Nathanial Rumphol-Janc]] | ||
|{{#var:A}}| | |{{#var:A}}| nathanial.rumphol.janc | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Nick | |{{#var:A}}| Nick | ||
Line 65: | Line 65: | ||
|{{#var:A}}| nickno95 | |{{#var:A}}| nickno95 | ||
|- | |- | ||
|{{#var:A}}| Robbie | |||
|{{#var:B}}| [[User:Triforce of the Gods|Triforce of the Gods]] | |||
|{{#var:A}}| triforce of the gods | |||
|} | |} | ||