Navigation menu
User:Metroidking/Sandbox/Categories: Difference between revisions
From Metroid Wiki
< User:Metroidking | Sandbox
mNo edit summary |
m (First two cats) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| style="width: 100%; background: #{{mw color}}; border: 2px solid #{{mw color light}}; {{round|15px}}; text-align: center" | |||
| style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundt|10px}};" colspan="4"|Life forms | |||
|- | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Dangerous | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; " colspan="2" |Non-hostile | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |Plant Life | |||
|- | |||
| | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Harmful | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |Harmless | |||
</ | | | ||
|} | |||
<br /> | |||
{| style="width: 100%; background: #{{mw color}}; border: 2px solid #{{mw color light}}; {{round|15px}}; text-align: center" | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundt|10px}};" colspan="7" |Life Forms | |||
|- | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="3" |Life Forms by Threat Level | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="3" |Life Forms by Type | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Life Forms by Species | |||
|- | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Hostile | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" colspan="2" |Non-hostile | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Fauna | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Flora | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}};" |Fungi | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |{{small|''Luminoth, Chozo, People...''}} | |||
|- | |||
| | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbl|10px}};" |Harmful | |||
|style="border: 1px solid #{{mw color light}}; background: #{{mw color dark}}; {{roundbr|10px}};" |Harmless | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} |
Revision as of 19:17, 28 July 2013