Navigation menu
Metroid Wiki:Staff and Contact: Difference between revisions
From Metroid Wiki
mNo edit summary |
m (kinda have the right to.) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:Embyr 75|Talk page]]<br /> '''E-mail:''' embyr75[at]gmail[dot]com<br />'''[[Metroid Wiki:Skype|Skype]]:''' embyr_75 | | style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:Embyr 75|Talk page]]<br /> '''E-mail:''' embyr75[at]gmail[dot]com<br />'''[[Metroid Wiki:Skype|Skype]]:''' embyr_75 | ||
|- | |- | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User:Nathanial Rumphol-Janc|Nathanial Rumphol-Janc]] | | style="{{border}} {{background}}" | [[User:TheSuperZeldaMan|TheSuperZeldaMan]] | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[Help:Group rights#Administrators|Admin]] | |||
| style="{{border}} {{background}}" | Active | |||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:TheSuperZeldaMan|Talk page]]<br /> '''E-mail:''' raidenrose[at]yahoo[dot]com<br />'''[[Metroid Wiki:Skype|Skype]]:''' foxhoundfreaks | |||
|- | |||
| style="{{border}} {{background}} {{roundbl|15px}}" | [[User:Nathanial Rumphol-Janc|Nathanial Rumphol-Janc]] | |||
| style="{{border}} {{background}}" | '''Founder''' <br /> ([[Help:Group rights#Administrators|Admin]]) | | style="{{border}} {{background}}" | '''Founder''' <br /> ([[Help:Group rights#Administrators|Admin]]) | ||
| style="{{border}} {{background}}" | Inactive | | style="{{border}} {{background}}" | Inactive | ||
| style="{{border}} {{background}}" | [[User talk:Nathanial Rumphol-Janc|Talk page]] | | style="{{border}} {{background}} {{roundbr|15px}}" | [[User talk:Nathanial Rumphol-Janc|Talk page]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||